Chcem preveriť svoje šance

Zvažujete súdny spor ?

Radi by ste poznali svoje šance na úspech ?

Bojíte sa neistého výsledku, ktorý nebudete môcť ovplyvniť ?

Spoľahnite sa, na začiatku preveríme Vaše šance na úspech.

To, čo našim klientom okrem finančných prostriedkov prinášame, sú expertno – právne znalosti a skúsenosti. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vedomostiam našich právnikov dokážeme veľmi presne určiť mieru šance na úspech vášho súdneho sporu. Faktom je, že tam, kde do sporu ideme, bývame úspešný na viac ako 90 %. Tam kde zistíme, že nádej na úspech je mizivá, alebo dlžník nemá žiadny majetok, do sporu nejdeme. Áno, hovorí sa tomu „preverovanie šance na výhru“.

Vďaka tomu sa chránime pred zbytočnými výdavkami. Vďaka tomu dávame našim klientom pomerne jasné indície,  či do sporu ísť, alebo nie.

Na začiatku vždy preverujeme šancu na úspech

Pretože vkladáme do Vašich súdnych konaní svoje finančné prostriedky, chránime tým Vaše financie. A pretože o svoje peniaze nechceme nadarmo prísť, preverujeme hneď v úvode šance na výhru. Okrem nich taktiež šance na vymáhateľnosť našich nárokov. Zďaleka nie vždy je totiž vyhraný súd skutočným víťazstvom.

Službu overovanie šance na výhru a vymáhateľnosť Vašich nárokov prevádzame u každého klienta. Nás to chráni a klientovi je táto služba skvelým indikátorom a taktiež aj radcom. Keď tím našich právnikov povie, že šanca je mizivá, berte to prosím ako radu, že súdiť sa naozaj nemá zmysel.

Profesionalita a diskrétnost sú samozrejmosťou
Sme právnici, pohybujeme sa v právnych podmienkach mnohých krajín EU, naši experti sú súdnymi znalcami, profesormi právnických fakúlt … snáď vás viac nemusíme uisťovať o našej profesionalite a diskrétnosti pri nakladaní s Vami poskytnutými informáciami.

Analyzujeme mieru úspechu a vymáhateľnosti

  • Posúdime Váš nárok z hľadiska možného úspechu v súdnom konaní (či je spor možné vyhrať)
  • Posúdime Váš nárok z hľadiska vymáhateľnosti (či v prípade úspechu je možné od dlžníka vôbec získať vaše peniaze)

Zisťujeme, či má zmysel sa súdiť

Službu preverenie šance na úspech v súdnom konaní poskytujeme ktorémukoľvek nášmu klientovi, ktorý predloží celú dokumentáciu k prípadu, pokiaľ má advokáta, a je už vypracovaná/y koncept žaloba/y návrhu resp. predstaví čoho, z aké dôvodu sa a v akej výške domáha.

Stručne povedané

  • Na samom začiatku spolupráce vždy analyzujeme Vašu šancu na výhru
  • Investujeme totiž vlastné financie, preto chceme minimalizovať riziko
  • Vy tak hneď v úvode získate jasné odporučenie: má zmysel sa súdiť, alebo nie ?